Najnowszy użytkownik: Koshirou84
ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

ZDROWYCH, POGODNYCH ORAZ RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA A W NOWYM ROKU SUKCESÓW WĘDKARSKICH, NOWYCH REKORDÓW ŻYCIOWYCH ŻYCZY ZARZĄD KOŁA PZW "MYKANÓW"

LIGA KÓŁ - FINAŁ

W ostatnim starciu w lidze kół spinningiści staneli na wysokości zadania. Zajeliśmy 2 miejsce co dało mam w ostateczności podium i puchar. Bardzo duży wkład ma w tym wyniku nasz junior Jakub Wojtysek. Rywalizacja była zacięta, koło OKOŃ przegrało walkę o pierwsze miejsce o 24 gramy !!! W tym roku ligę kół wygrywa koło HUTMAR - Gratulacje.

Wyniki GP Gruntowe w roku 2016

Mamy zaszczyt zakomunikować, że zwycięzcą GP w gruncie w roku 2016 został jedyny niepowtarzalny mistrz Robert Krzywda który rozgromił rywali gromadząc 74 pkt. Drugie miejsce zajął kolega Tomasz Kuban z wynikiem 59 pkt, a na najniższym stopniu podium stanął Adam Poroszewski z 53 pkt.

(Pozostałe wyniki w tabeli grunt.)

Gratulujemy

Wyniki GP Spławikowe w roku 2016

Mam zaszczyt zakomunikować, że zdobywcą GP w kategorii spławikowej na rok 2016 został kolega Jerzy Siwek z 74 pkt na koncie, 2 miejsce po zaciętej walce zajął Krzysztof Siwek z 73 pkt, a 3 miejsce zajął Mateusz Majchrzak z 67 pkt.

Gratulujemy

Ostatnie zawody spławikowe o Puchar Jesieni Ostrowy 2016

Mamy zaszczyt zaprosic członków naszego koła na ostatnie w tym sezonie zawody spławikowe o Puchar Jesieni, który odbędzie sie juz w najbliższą niedzielę tj. 25.09. Zbiorka zawodników przewidziana jest na godz 6.00 od strony plaży.

Dziękuję.

III Maraton Nocny Koniecpol 2016 ZAPROSZENIE

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich wędkarzy z naszego koła na ostatni juz w tym sezonie Maraton Nocny. Zawody zostaną rozegrane na zbiorniku w Koniecpolu juz w przyszły weekend tj. 10-11.09, zbiórka przewidziana jest w sobotę na godz 16.00 na parkingu od strony Pilicy.

Zapraszamy zawodników i kibiców.

Mistrzostwa Koła Grunt 2016

Mamy zaszczyt zaprosić zawodników z naszego koła na Mistrzostwa koła PZW Mykanów w metodzie gruntowej. Zawody odbędą sie dnia 21.08 na zbiorniku Wodociągów w Częstochowie, o godz 6.00. Zbiórka od strony rzeki Kucelinki.

Mistrzostwa koła w gruncie będą rozgrywane pierwszy raz w naszym kole ze względu na to, że w przyszłym roku najprawdopodobniej odbędą sie mistrzostwa okręgu w tej własnie metodzie. Właśnie dlatego zawody zostaną rozegrane zgodnie z regulaminem PZW odnośnie tej metody. Chodzi o to żeby wszyscy zawodnicy dowiedzieli się mniej więcej jak to będzie wyglądalo na zawodach okręgowych.

Najważniejsze informacje z regulaminu:

3. W kategorii gruntowej zanete podaje sie wyłącznie koszyczkiem lub sprężyną zanętową ( wprowadza sie zakaz nęcenia procą i ręką). Zabrania sie używania spławika, sygnalizatorów akustycznych. Łowi się wyłącznie na jedną wędkę.

II Maraton Nocny Huta Zimny ZAPROSZENIE

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników wędkarstwa gruntowego na 2 w tym roku maraton nocny, który odbędzie sie już w najbliższy weekend tj. 23- 24.07 na zbiorniku Zimnym Huty od strony rzeki Kucelinki. Zbiórka przewidziana jest na godz. 17.00.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Muchowe Mistrzostwa Okręgu PZW

Muszkarze czyli "Fly Mykanów" świetnie zaprezentowali się na Mistrzostwach Okręgu, które odbyły się na Sole i łowisku Moszczanica. W drużynowej klasyfikacji trzecie miejsce zajęła drużyna w składzie Zenon Karwala, Marek Kielan i Jacek Chrząstek a szóste miejsce drużyna - Kamil Kielan,Krystian Broniszewski i Rafał Klimczak. Czarnym koniem okazał się Marek Kielan który wywalczył tytuł II v-ce Mistrza Okręgu. Mistrzem Okręgu Juniorów został Dawid Witkowski. Serdeczne podziękowania od prezesa Pawła Wrońskiego za wyniki i udział w zawodach.

Zmiana terminu II Maratonu nocnego

Nastąpiła zmiana terminu II Maratonu Nocnego na Hucie w Częstochowie. Zawody odbędą sie 23-24 Lipiec, godzina zbiórki bez zmian.

Za utrudnienia przepraszamy.

I Maraton Nocny Poraj 2016 ZAPROSZENIE

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników wędkarstwa gruntowego na 1 w tym roku maraton nocny, który odbędzie sie już w najbliższy weekend tj. 11- 12.06 na zbiorniku w Poraju od strony plaży. Zbiórka przewidziana jest na godz. 17.00.

28-04-2022 15:45
Dodane wyniki z zawodów!! Zmiany w kalendarzu spławik!!

medalik1977
04-01-2022 20:40
siema, terminarz spławika wygląda bardzo dobrze wg mnie...Radziu trzymaj te terminy i będzie rewelacja Szeroki uśmiech

Radek
04-01-2022 16:36
SĄ PROPOZYCJE ZAWODÓW W 2022 SPŁAWIK GRUNT ZAKŁADKA TERMINARZ ZAWODÓW

krzychu709
26-05-2021 17:49
Gp Spławik wrzucone, natepne zawody nocka koniecpol 12/13 czerwca Pokazuje język